Slider
Stránky jsou ve výstavbě. Některé informace nemusí být zcela aktuální. Pokud narazíte na problém, prosím, napište nám na pis-chyby@psnv.cz. Omlouváme se za komplikace.

POZOR - ZRUŠENO!

S politováním Vám oznamujeme, že byly ZRUŠENY tyto akce:

Doufejme, že další plánované akce probědnou tak, jak jsou naplánovány.

VČELÍ HLADOVĚNÍ

Dovolujeme si Vás upozornit na pořad, který dne 25. října 2020 odvysílala Česká televize v rámci cyklu Nedej se. Hovoří se v něm o jednom z velkých problémů, se kterým se naše včelařství potýká – nedostatečná úživnost a pestrost krajiny pro hmyz obecně, tedy nejen pro včely. A to nejen z pohledu včelařů, ale i zemědělce. Toto téma má mnohem větší přesah – netýká se pouze hmyzu, ale nás všech. I my jsme součástí krajiny, ve které žijeme...

Nedej se - včelí hladovění

Sněm PSNV-CZ, z. s.

Vážení členové PSNV-CZ, z. s.,
tímto Vám s politováním oznamuje, že s ohledem na vývoj epidemie COVID-19, jsme nuceni změnit temín konání našeho sněmu, který se měl konat dne 7. listopadu 2020 v Praze, a to na neurčito.

O novém termínu a místě konání Vás budeme s předstihem informovat prostřednictvím všech médií PSNV. S podrobnostmi se můžete seznámit v e-Věstníku číslo 8/2020.

Děkujeme za pochopení.
Vedení PSNV-CZ, z. s.

HLEDAJÍ SE KANDIDÁTI

Blíží se termín konání sněmu - třetině členů vedení tedy končí mandát. To je příležitost, kdy se můžete přihlásit ke kandidatuře na člena Rady či Kontrolní komise.

Kdo z vás má chuť to zkusit, případně cítí, že by bylo potřeba něco změnit v našem spolku, či obecně v českém včelařství, ať se přihlásí u ředitele kanceláře. Svou kandidaturu můžete ohlásit i přímo na sněmu.

S kandidáty i se stávajícími členy vedení spolku můžete diskutovat na interním fóru.

Síť úlových vah

V minulosti v PSNV vznikl projekt Síť úlových vah. Jedná se o několik úlových vah rozmístěných po ČR. Data z úlových vah zpracovává v reálném čase.

 Grafy úlových vah ukazují změny měřených parametrů za poslední měsíc.

Graf síťové váhy

Novinky

Med roku 2020

23. 9. 2020 | 20:09

Administrace "Eurodotací"

1. 7. 2020 | 16:07

e-Věstník 2020 č.3

15. 3. 2020 | 15:03
Zachraňme včely i farmáře
DVD